Feel the excitement betting Play-by-Play on your favorite games!

The lines are updated every minute of the match. Experience the action with a variety of bets on NFL, NBA and Football soccer. Join BookMaker and experience the thrill of live betting!

Features:

  • Live betting on televised sporting events
  • Wagers graded and player accounts credited in real time
  • Easy to use web interface
Upcoming LIVE Betting Schedule
Tuesday, August 27, 2019
Intl - Copa America (Test) LOS ANGELES FC vs LOS ANGELES GALAXY 12:10 AM
Monday, October 14, 2019
Uruguay - LUB CS DEPORTIVO SAYAGO at AGUADA 4:15 PM
Challenger - Ningbo, China YANG, T vs. ISTOMIN, D 11:00 PM
Challenger - Ningbo, China DAVIDOVICH FOKINA, A vs. SUN, F 11:00 PM
Tuesday, October 15, 2019
World Cup Qualifiers - AFC MONGOLIA vs. KYRGYZSTAN 1:00 AM
ATP - Moscow, Russia CARBALLES BAENA, R vs. BERANKIS, R 1:00 AM
ATP - Moscow, Russia DUBRIVNYY, A vs. KECMANOVIC, M 1:00 AM
WTA - Moscow, Russia BABOS, T vs. KANEPI, K 1:00 AM
Challenger - Ismaning, Germany WARD, J vs. KOTOV, P 1:00 AM
Challenger - Ismaning, Germany ROSENKRANZ, M vs. KOLAR, Z 1:00 AM
Russia, Superleague, 1st Division BC URAL YEKATERINBURG at SPARTAK PRIMORIE VLADIVOSTOK 2:00 AM
ATP - Moscow, Russia, Doubles MEKTIC N / SKUGOR F vs. FABBIANO T / SEPPI A 2:00 AM
ATP - Moscow, Russia DONSKOY, E vs. KUKUSHKIN, M 2:20 AM
WTA - Moscow, Russia CEPELOVA, J vs. ALEXANDROVA, E 2:30 AM
WTA - Moscow, Russia FLIPKENS, K vs. VIKHLYANTSEVA, N 2:30 AM
Challenger - Ismaning, Germany ALTMAIER, D vs. CHOINSKI, J 2:30 AM
Challenger - Ismaning, Germany HUESLER, M vs. NEDOVYESOV, A 2:30 AM
Japan - Japan League 2 YOKOHAMA FC vs. ZWEIGEN KANAZAWA 3:00 AM
ATP - Antwerp, Belgium LOPEZ, F vs. NORRIE, C 3:00 AM
ATP - Antwerp, Belgium BARRERE, G vs. STRUFF, J 3:00 AM
ATP - Stockholm, Sweden ALBOT, R vs. NISHIOKA, Y 3:00 AM
ATP - Stockholm, Sweden, Doubles BOPANNA R / SHARAN D vs. INGLOT D / KRAJICEK A 3:00 AM
WTA - Luxembourg PARMENTIER, P vs. CIRSTEA, S 3:00 AM
WTA - Luxembourg SIEGEMUND, L vs. KOSTYUK, M 3:00 AM
ATP - Moscow, Russia, Doubles DEMOLINER M / MIDDELKOOP M vs. GARIN C / SMITH J-P 3:20 AM
ATP - Moscow, Russia KOHLSCHREIBER, P vs. HERBERT, P 3:45 AM
WTA - Moscow, Russia HERCOG, P vs. SINIAKOVA, K 4:00 AM
Challenger - Ismaning, Germany KLEIN, L vs. LENZ, J 4:00 AM
Challenger - Ismaning, Germany RAMANATHAN, R vs. GABASHVILI, T 4:00 AM
WTA - Luxembourg FERRO, F vs. PUIG, M 4:15 AM
WTA - Luxembourg LOTTNER, A vs. KORPATSCH, T 4:15 AM
ATP - Antwerp, Belgium KWON SOON, W vs. GASQUET, R 4:20 AM
ATP - Antwerp, Belgium DELBONIS, F vs. COPIL, M 4:20 AM
ATP - Stockholm, Sweden CARRENO-BUSTA, P vs. MILLMAN, J 4:20 AM
ATP - Stockholm, Sweden, Doubles PODLIPNIK-CASTILLO H / WEISSBORN T-S vs. DODIG I / POLASEK F 4:20 AM
World Cup Qualifiers - AFC CAMBODIA vs. IRAQ 4:30 AM
World Cup Qualifiers - AFC INDONESIA vs. VIETNAM 4:30 AM
WTA - Moscow, Russia YASTREMSKA, D vs. KASATKINA, D 4:30 AM
World Cup Qualifiers - AFC CHINESE TAIPEI vs. AUSTRALIA 4:40 AM
ATP - Moscow, Russia, Doubles ARNEODO R / NYS H vs. BERANKIS R / LONDERO J I 4:40 AM
World Cup Qualifiers - AFC SINGAPORE vs. UZBEKISTAN 4:45 AM
International - United Youth League ENISEY-2 KRASNOYARSK at MBA-2 MOSCOW 5:00 AM
World Cup Qualifiers - AFC THAILAND vs. UNITED ARAB EMIRATES 5:00 AM
WTA - Moscow, Russia GRACHEVA, V vs. TOMLJANOVIC, A 5:00 AM
ATP - Moscow, Russia CHARDY, J vs. JARRY, N 5:05 AM
Intl Youth - U21 EURO Qualifiers CYPRUS vs. BELARUS 5:30 AM
Intl Youth - U21 EURO Qualifiers NORTH MACEDONIA vs. KAZAKHSTAN 5:30 AM
WTA - Luxembourg VAN UYTVANCK, A vs. NICULESCU, M 5:30 AM
WTA - Luxembourg PAQUET, C vs. RYBAKINA, E 5:30 AM
ATP - Antwerp, Belgium, Doubles MARACH O / MELZER J vs. LOPEZ F / MUNAR J 5:40 AM
ATP - Stockholm, Sweden PAUL, T vs. ANDUJAR ALBA, P 5:40 AM
ATP - Stockholm, Sweden QUERREY, S vs. NOVAK, D 5:40 AM
World Cup Qualifiers - AFC PALESTINE vs. SAUDI ARABIA 6:00 AM
Intl Youth - U19 European Championship NORWAY vs. CZECH REPUBLIC 6:00 AM
Intl Youth - U19 European Championship SAN MARINO vs. AZERBAIJAN 6:00 AM
WTA - Moscow, Russia JABEUR, O vs. KUDERMETOVA, V 6:00 AM
Greece - Cup IRAKLIS SALONIKI at RETHYMNO CRETAN KINGS 6:30 AM
World Cup Qualifiers - AFC SRI LANKA vs. LEBANON 7:00 AM
World Cup Qualifiers - AFC SYRIA vs. GUAM 7:00 AM
World Cup Qualifiers - AFC INDIA vs. BANGLADESH 7:00 AM
Saudi Arabia - Division 1 AL JEEL vs. HETTEN FC 7:55 AM
Greece - Cup GS ERMIS AGIAS LARISAS at GS DAFNI DAFNIOU 8:00 AM
Saudi Arabia - Division 1 AL MUJAZZAL FC vs. AL THOQBAH CLUB 8:10 AM
International - Eurocup KK PARTIZAN BEOGRAD NIS at BC RYTAS VILNIUS 9:00 AM
International - Champions League PERISTERI ATHENS at GAZIANTEP BASKETBOL 9:00 AM
International - Champions League MORNAR at VEF RIGA 9:00 AM
International - Champions League NEW BASKET BRINDISI at BC NEPTUNAS KLAIPEDA 9:00 AM
World Cup Qualifiers - AFC JORDAN vs. NEPAL 9:00 AM
International Friendly CHILE vs. GUINEA 9:00 AM
Intl - European Championship, Qualification FINLAND vs. ARMENIA 9:00 AM
International - Champions League BESIKTAS JK at PAOK THESSALONIKI 9:30 AM
World Cup Qualifiers - AFC BAHRAIN vs. IRAN 9:30 AM
World Cup Qualifiers - AFC QATAR vs. OMAN 9:30 AM
Argentina - Primera B CSD TRISTAN SUAREZ vs. CLUB ATLETICO LOS ANDES 9:30 AM
International - Champions League TURK TELEKOM at HAPOEL UNET HOLON 9:45 AM
Germany BBL FRAPORT SKYLINERS FRANKFURT at ALBA BERLIN 10:00 AM
International - Champions League BC OOSTENDE at STRASBOURG IG 11:00 AM
International - Champions League ANWIL WROCLAWEK at SC RASTA VECHTA 11:00 AM
International - Eurocup BC ANDORRA at VIRTUS BOLOGNA 11:30 AM
International - Champions League BC NIZHNY NOVGOROD at CB 1939 CANARIAS 11:30 AM
Argentina - Primera B SACACHISPAS FC vs. ASD JUSTO JOSE DE URQUIZA 11:30 AM
Argentina - Primera B CD UAI URQUIZA vs. CA VILLA SAN CARLOS 11:30 AM
Argentina - Primera B CA DEFENSORES UNIDOS vs. CA ARGENTINO DE QUILMES 11:30 AM
Chile - Primera Division COBRESAL vs. CD PALESTINO 11:30 AM
International - Eurocup GALATASARAY SK at CB MALAGA 11:45 AM
Intl - European Championship Qualifiers GIBRALTAR vs. GEORGIA 11:45 AM
Intl - European Championship Qualifiers SWITZERLAND vs. IRELAND 11:45 AM
Intl - European Championship Qualifiers ROMANIA vs. NORWAY 11:45 AM
Intl - European Championship Qualifiers FAROE ISLANDS vs. MALTA 11:45 AM
Intl - European Championship Qualifiers SWEDEN vs. SPAIN 11:45 AM
Intl - European Championship, Qualification GREECE vs. BOSNIA & HERZEGOVINA 11:45 AM
Intl - European Championship, Qualification LIECHTENSTEIN vs. ITALY 11:45 AM
International Friendly ALGERIA vs. COLOMBIA 12:00 PM
International Friendly ALGERIA vs. COLOMBIA 12:00 PM
MLB Houston Astros vs New York Yankees 1:08 PM Yankee Stadium
Chile - Primera Division UNION ESPANOLA vs. COQUIMBO UNIDO 2:00 PM
International - FIBA Liga Sudamericana EC PINHEIROS SP at MALVIN 3:10 PM
Brazil - Serie B PARANA CLUBE PR vs. BRASIL DE PELOTAS RS 3:15 PM
Brazil - Serie B LONDRINA EC PR vs. FIGUEIRENSE FC SC 3:15 PM
Brazil - Serie B CRICIUMA EC SC vs. EC VITORIA BA 3:15 PM
Brazil: NBB SAO JOSE DOS CAMPOS at CA PAULISTANO SP 3:30 PM
NBA - Preseason MINNESOTA TIMBERWOLVES at INDIANA PACERS 4:00 PM
NBA - Preseason DETROIT PISTONS at PHILADELPHIA 76ERS 4:00 PM
NBA - Preseason BOSTON CELTICS at CLEVELAND CAVALIERS 4:00 PM
Brazil: NBB SAO PAULO FC at SC CORINTHIANS PAULISTA 4:00 PM
Argentina - Primera Nacional, Group B CHACARITA JUNIORS vs. DEPORTIVO RIESTRA AFBC 4:00 PM
Intl - CONCACAF Nations League ARUBA vs. JAMAICA 4:00 PM
Uruguay - LUB DEFENSOR SPORTING at URUNDAY UNIVERSITARIO 4:15 PM
Uruguay - LUB CLUB GOES at CLUB NACIONAL 4:15 PM
Uruguay - LUB CLUB TROUVILLE at CLUB ATLETICO OLIMPIA 4:15 PM
Intl - CONCACAF Nations League DOMINICAN REPUBLIC vs. MONTSERRAT 4:15 PM
Brazil - Serie B AMERICA FC MG vs. VILA NOVA FC GO 4:30 PM
Brazil - Serie B CRB AL vs. OPERARIO FEC PR 4:30 PM
Chile - Primera Division CD ANTOFAGASTA vs. AUDAX ITALIANO LA FLORIDA 4:30 PM
Intl - CONCACAF Nations League CAYMAN ISLANDS vs. SAINT MARTIN 4:30 PM
Intl - CONCACAF Nations League CANADA vs. USA 4:30 PM
Argentina - Super 20 FERRO CARRIL OESTE at CA PLATENSE 5:00 PM
Argentina - Super 20 BAHIA BASKET at CLUB ATLETICO SAN LORENZO DE ALMAGRO 5:00 PM
International Friendly BOLIVIA vs. HAITI 5:00 PM
Intl - CONCACAF Nations League ANGUILLA vs. PUERTO RICO 5:00 PM
MLB St. Louis Cardinals vs Washington Nationals 5:05 PM Nationals Park
Argentina - Super 20 ATENAS CORDOBA at CD LIBERTAD SUNCHALES 5:30 PM
International - FIBA Liga Sudamericana CD COLEGIO LOS LEONES DE QUILPUE at OLIMPICO DE LA BANDA 5:30 PM
Brazil - Serie B CA BRAGANTINO SP vs. OESTE FC SP 5:30 PM
Brazil - Serie B EC SAO BENTO SP vs. CORITIBA FC PR 5:30 PM
International Friendly PERU vs. URUGUAY 6:30 PM
Costa Rica - Primera Division AD SAN CARLOS vs. LIMON FC 7:00 PM
Wednesday, October 16, 2019
Philippines - PFL KAYA FC-ILOILO vs. GREEN ARCHERS UNITED 1:00 AM
Philippines - PBA, Governors Cup NLEX ROAD WARRIORS at COLUMBIAN DYIP 1:30 AM
Korea Republic - KBL GOYANG ORIONS at LG SAKERS 3:00 AM
Japan B.League SHIGA LAKE STARS at SHIMANE SUSANOO MAGIC 3:05 AM
Japan B.League KYOTO HANNARIZU at OSAKA EVESSA 3:05 AM
Japan B.League NIIGATA ALBIREX BB at AISIN SEAHORSES MIKAWA 3:05 AM
Japan B.League YOKOHAMA B CORSAIRS at SAN-EN NEOPHOENIX 3:05 AM
Japan B.League LEVANGA HOKKAIDO at SUN ROCKERS SHIBUYA 3:05 AM
Japan B.League UTSUNOMIYA BREX at CHIBA JETS 3:05 AM
Japan B.League ALVARK TOKYO at AKITA NORTHERN HAPPINETS 3:05 AM
Japan B.League DIAMOND DOLPHINS NAGOYA at RYUKYU GOLDEN KINGS OKINAWA 3:35 AM
Japan B.League TOYAMA GROUSES at BRAVE THUNDERS KAWASAKI 3:35 AM
Philippines - PBA, Governors Cup MAGNOLIA HOTSHOTS at BLACKWATER ELITE 4:00 AM
Russia: Superleague 1st Division, Women ROSTOV-DON W at CHERNIE MEDVED POLITEHNIK W 4:00 AM
Philippines - PFL CERES-NEGROS FC vs. MENDIOLA FC 4:00 AM
MLB St. Louis Cardinals vs Washington Nationals 1:08 PM Nationals Park
MLB Houston Astros vs New York Yankees 5:08 PM Yankee Stadium
Thursday, October 17, 2019
MLB Houston Astros vs New York Yankees 5:08 PM Yankee Stadium
Back to Top